Rok 2008 - Fundacja Rozwoju Czerwińska nad Wisłą

Dokonania
Dokonania w 2008

Styczeń

• Podpisanie listu intencyjnego o współpracy między gminą Frosta a  Fundacją Rozwoju Czerwińska.

• Złożenie prośby do Wójta Gminy Czerwińsk nad Wisłą o udostępnienie działki pod ogródek jordanowski dla dzieci z Czerwińska  (w całej gminie nie ma takiego placu zabaw).

Kwiecień

• Zorganizowanie koncertu dwóch orkiestr strażackich w Bazylice w Czerwińsku. Zagrała orkiestra z Norwegii (Vinne Musikkorps), lokalna orkiestra z Chociszewa oraz zaśpiewał chór szkolny z Czerwińska. Koncert ten został zorganizowany przy pomocy sponsorów.

• Zorganizowanie akcji sprzątania brzegów Wisły.

• Spotkania mieszkańców Czerwińska ze specjalistą od funduszy unijnych.

• Organizacja pleneru malarskiego w Czerwińsku.

• "Rejs Księga Wisły"-organizacja konkursu plastycznego dla dzieci.

• Spotkanie w gminie "Przez Czerwińsk na Grunwald".

Grudzień

• Spotkanie z głównym konserwatorem zabytków z Ciechanowa w sprawie remontu rynku w Czerwińsku.

• Nad projektem rynku oraz architekturą zieleni pracują charytatywnie lokalni architekci i inżynierowie.